Back to Top

T:371 63162130   jaunpvsk@latnet.lv

Vārda dienu šodien svin: Ulla, Nadīna

"No vaļasprieka līdz darbam, kuru tu mīli".

2020. gada 29. janvārī Jaunpils vidusskolas 1.-12.klašu  un Pūres pamatskolas 8.-9. klašu skolēniem notika projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” pasākums "No vaļasprieka līdz darbam, kuru tu mīli".
Ar atšķirīgu darba vidi, aktuālajiem instrumentiem, tipisku darba dienu, profesiju plusiem un mīnusiem nodarbībās skolēnus iepazīstināja Jaunpilī pazīstami lietpratēji: sabiedrisko attiecību speciāliste Baiba Rasa, džudo treneris un pašaizsardzības instruktors Dainis Juzups, ārsta palīgs Ineta Sondore un ugunsdzēsējs glābējs Edgars Zūkurs.

 

Kā mācās vēsturi Jaunpils vidusskolā?

Savā pieredzē dalās 10.klases skolēni - viņi tikko ir apguvuši senlatviešu dzīves un darba nianses, un iegūtās zināšanas prezentējuši radošo darbu formā.
Ketija: bija mazliet grūti atrast vajadzīgo informāciju, bet puslīdz galā tikām. Varēju izpausties savā radošumā, iegūt jaunas zināšanas un attēlot tās 3D versijā.
Deivids: jāatzīst, ka kaut ko, nu, 70% es atceros no visas iegūtās informācijas. Citreiz katram pārim būtu jādod cita tēma, lai interesantāk klausīties.

1 lapa no 8